- LOGITECH

Цена
€32 41 / 63 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 7 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Hyper-Fast ScrollingRight HandedTilt-click Scroll WheelLED indication |
| Характеристики на мишка | Hyper-Fast ScrollingЗа десничариTilt-click Scroll WheelLED indication |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Външен цвят | Charcoal |
| Включени аксесоари | 2 AA батерии Ръководство за употреба Unifying Receiver |
| Номинално тегло | 0.135 кг |
| Средно време за работа на батерия | 3 година |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Тегло | 0.18кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1000 |
| Брой бутони (count) | 5 |
| Цвят | Въглен |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 135 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 26280 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.18кг |
LOGITECH M705 Marathon Безжична мишка – Въглен – B2B
Изпитайте невероятна издръжливост с Logitech M705 Marathon безжична мишка. Създадена за професионалисти, които разчитат на надеждност, тази мишка осигурява до 3 години живот на батерията с една AA батерия, елиминирайки честите смени и престои.
Ключови Предимства
- Маратонски живот на батерията — До 3 години работа с една AA батерия, за да работите без прекъсване с години.
- Хипер-бързо скролване — Прецизното колело ви позволява да прелитате през дълги документи с едно движение, след което да превключите на стъпков режим за прецизно скролване.
- Удобен дизайн — Ергономичната форма с меки гумени захвати осигурява комфорт през целия ден, намалявайки умората на ръката.
- Надеждна безжична връзка — Logitech Advanced 2.4 GHz безжична технология с обхват до 10 метра гарантира стабилна връзка без прекъсвания.
- Просто Plug-and-Play — Просто включете миниатюрния nano приемник в USB порт и започнете работа – не е необходим софтуер.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1000 |
| Брой бутони | 5 |
| Цвят | Въглен |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Тегло | 135 g (с батерия) |
| Живот на батерията | До 3 години (1 AA батерия) |
| Програмируеми бутони | Да |
| Геймърска мишка | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
Какво има в кутията
- Logitech M705 Marathon безжична мишка
- Logitech Unifying USB приемник
- 1 AA батерия (предварително поставена)
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








